Usługi parwne - Adwokat Wrocław Psie Pole, Kiełczów

Zakres oferowanych usług prawnych

Kancelaria Adwokacka Aleksandry Grygajtis (Wrocław Psie-Pole, Zakrzów, Kiełczów) świadczy usługi prawnicze z szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Działalność adwokacka skupia się na świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym w postępowaniach karnych i cywilnych, a także na obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Jednocześnie kancelaria prawna reprezentuje i doradza swoim klientom w sprawach odszkodowawczych, spadkowych, prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego i prawa pracy. Przy realizacji zleceń Kancelaria współpracuje z adwokat Iwoną Drewnicką

W pracy zawodowej adwokata najważniejsza jest staranność i odpowiedzialność, profesjonalizm i etyka zawodowa. Równie istotne jest utrzymywanie ciągłego kontaktu z klientem, dlatego w mojej kancelarii jestem zawsze do dyspozycji klienta. Podchodzę do niego w sposób kompleksowy, bowiem nie skupiam uwagi jedynie na jednostkowym problemie, ale rozważam jego szersze skutki.

Jednocześnie, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, informuję, że istnieje możliwość korzystania z usług prawniczych udzielanych przez email, biuro@kancelariagrygajtis.pl, a także spotkania w dogodnym dla Klienta miejscu poza siedzibą kancelarii.